تبلیغات
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √ - سرلشكر صفوی: تمام پایگاه های دشمن را در صورت تجاوز موشك باران می كنیم
 
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √
وما عدالت را زیر پای مستکبران و زیاده خواهان ذبح نمی کنیم مبارز تی √ ..........................................................
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : جوانِ مبارز
نظرسنجی
شما از چه راهی با گروه مذهبی مبارز تی آشنا شده اید؟دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم كل قوا گفت: در صورت تجاوز دشمن، موشك های دوربرد و قدرت هجومی ایران تمام پایگاه های دشمن را مورد اصابت قرار می دهد.
سرلشكر پاسدار سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم كل قوا در مراسم یادبود شهدای گمنام شمال شرق تهران، با تجلیل از برگزاری یادواره شهدا گفت: فلسفه بقای ملت ها و دولت ها داشتن روحیه حماسی، جهادی و شجاعت است، زیرا زمانی كه دشمن به آنها حمله می كند تا سرزمین، هویت و ملتشان را غصب كند اگر آن ملت روحیه حماسی و جهادی داشته باشد می جنگد و دشمن را از سرزمین خود بیرون می اندازند اما اگر این روحیه را نداشته باشد به سرنوشت فلسطین دچار خواهند شد.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم كل قوا با اشاره به سخن مقام معظم رهبری كه اگر جنگی ]علیه ایران[ شروع شود محدود به منطقه ما نخواهد بود و ما خارج از منطقه با متجاوزین برخورد می كنیم، افزود: جهاد شهیدان و فرزندان شما در هشت سال دفاع مقدس تضمین كننده هشتاد سال امنیت كشورمان است. آنها به متجاوزین آموختند كه اگر به ایران حمله كنند ما نه تنها شما را از مرزهای هوایی، دریایی و زمینی خود بیرون خواهیم كرد بلكه شما را تا خانه هایتان تعقیب می كنیم.
سرلشكر صفوی در ادامه با بیان ظرفیت های دفاعی ایران اسلامی و مقایسه آن با توان متجاوزین احتمالی گفت: ملت ایران این ظرفیت را داشت كه هشت سال مقاومت كند، آن دشمنانی كه می خواهند برای ایران نقشه بچینند بدانند كه اگرهجومی را به ایران سامان بدهند، در همان هفته اول چند هزار از نیروهایشان كشته خواهند شد چرا كه موشك های دوربرد و قدرت هجومی ایران تمام پایگاه های دشمن را مورد اصابت قرار می دهد.
وی ادامه داد: امام بزرگوار ما مدیریت جهان و جنگ را برعهده داشت و امروز هم به لطف خداوند متعال و عنایات خاص حضرت بقیه الله العظم(عج) كه صاحب اصلی این انقلاب اسلامی است، نائب برحق ایشان مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، با رهبری خودشان و با هوشمندی و صبر و شجاعت سكاندار كشتی این كشور و انقلاب هستند.
صفوی خطاب به جمع با اشاره به مسئولیت ده ساله فرماندهی اش در سپاه گفت: در این مدت سه جنگ بزرگ در اطراف كشور ما رخ داد، جنگ كویت، عراق و افغانستان و آمریكایی ها در نظر داشتند مشكلاتی را برای ما بیافرینند و در واقع هدف اصلی آن ها ایران بود. اما آن كسی كه با رهبری و مدیریت سیاسی خودش نگذاشت تهدید متوجه ایران و امنیت و منافع ایران شود، رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی بود. در این 02 سال فتنه های مختلفی در این كشور و در همین تهران رخ داد اما رهبر انقلاب آن ها را تبدیل به یك فرصت كرد. وی تصریح كرد: آرامش و امنیت و پیشرفت این كشور و پیاده شدن عدالت دراین كشور را رهبری به سامان رساندند و باید قدر این رهبری را بدانیم.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره شهدا ادامه داد: ما باید روحیه جهادی و شجاعت شهدا را به جوانانمان منتقل كنیم و نباید اجازه دهیم كه این روحیه جهادی با وجود هجمه های فرهنگی و جنگ نرم، تبدیل به دنیاطلبی، واگرایی و فرهنگ غربی شود.


نوع مطلب :
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :