تبلیغات
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √ - نامه یك استاد دانشگاه به علیرضا افتخاری
 
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √
وما عدالت را زیر پای مستکبران و زیاده خواهان ذبح نمی کنیم مبارز تی √ ..........................................................
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : جوانِ مبارز
نظرسنجی
شما از چه راهی با گروه مذهبی مبارز تی آشنا شده اید؟از یك معلم كوچك دانشگاه به هنرمند گرامی جناب استاد علیرضا افتخاری

با اهدا سلام و آرزوی سلامتی برای جنابعالی و خانواده محترم؛ 
شب گذشته شنیدن صدای هق هق شما از تلویزیون بسیار متاثرم كرد.
 
متاسفانه امروز بخشی از جامعه مرفه شهری ایران دچار نوعی ویروس خطرناك و بدیمن شده است كه توسط گروهی از شقی ترین اوباش فكری و اراذل سیاسی تولید شده و عمل می كند.
خلاصه و عصاره ایده این گروه منحرف و خودخواه این است كه هر كه با ما نیست، دشمن ماست و باید فضا را طوری نشان دهیم كه كسی جرات نكند با ما مخالفت كند و باید دوستی با دشمن ما را هم آنقدر پرهزینه كنیم كه هیچ كس جرات ابراز عقیده اش به نفع دشمن ما را پیدا نكند.
 
تصور می كنم با رفتاری كه بعد از معانقه شما با آقای احمدی نژاد در حق شما و خانواده تان روا شده، بخوبی درد دل حقیر را درك می كنید.
 
اینها در جامعه ایران بخصوص جنوب تهران و شهرستانها هیچ ظهور و بروزی ندارند، در دانشگاه هم قطعا اندك هستند اما طوری رفتار می كنند كه گویی اكثریت اند و از طرف همه حرف می زنند. باور بفرمایید بنده به آقای احمدی نژاد رای ندادم و از نتیجه انتخابات هم در روز 22 خرداد متعجب و به آن معترض بودم اما مانند دیگر اعضای جامعه دانشگاهی، فقط و فقط مسیر قانون را برای اعتراض به نتیجه انتخابات درست می دانستم.
 
هنرمند گرامی، باور بفرمایید اینهایی كه به شما توهین كرده اند و با بی پروایی به دختر عزیزتان بی ادبی كرده اند، معترض به نتیجه انتخابات نیستند. ایرانی هر چقدر هم به چیزی معترض باشد، ادب و وقار شرقی اش را فراموش نمی كند. ایرانی هر چقدر هم كه از چیزی دلخور باشد، احترام موی سفید و حرمت ناموس سرش می شود. روسری كشیدن از سر دختر مردم كار ایرانی نیست. آتش زدن بانك و اتوبوس و مغازه های مردم كار ایرانی نیست. اینها همه دسیسه شیطانی بیگانگانی است كه از اتحاد و قدرت گرفتن ایران و ایرانی هراس دارند.
 
اینجانب سال گذشته باها در كلاسهای درسم خواستم با اینها بحث و گفتگو كنم تا شاید سوء تفاهم آنها برطرف شود و بتوانیم مانند دو ایرانی متمدن و مسلمان با هم حرف بزنیم. بسیار از اوقات موفق شده ام و با جمعی صمیمی از شاگردانم به همنظری رسیده ایم و از مباحثه ای جدی و سازنده درباره مسایل روز كشورمان لذت برده ایم. اما گاهی هم تلاشهایم شكست خورده است چرا كه آن اقلیت پرمدعای خودخواه، نه ادب میاحثه دارند و نه اصول استدال را می شناسند. تنها چیزی كه بلدند و الحق خوب هم یادگرفته اند، توهین و شانتاژ است. وقتی در پاسخ به ساده ترین سوالات در باره عملكرد رهبرانشان در ماجراهای پس از 22خرداد سوال می كنیم، شانتاژ می كنند و اگر با استدلال، جلوی شانتاژشان را می گیریم، توهین می كنند. بارها به آنها گفته ام كه رعایت موی سفید این معلم كوچكتان را بكنید اما حاشا و كلا... گویی از فرهنگ غربی فقط فردگرایی و خود خواهی اش را یاد گرفته اند.  

خدا را شكر كه این قوم لجباز كه روی خوارج را هم سیاه كرده اند، در انتخابات سال گذشته به قدرت نرسیدند وگرنه معلوم نبود چه بر سر ایران و ایرانی می آوردند.
 
این را به عنوان یك معلم كوچك دانشگاه به شما هنرمند گرامی عرض می كنم كه صدای هق هق شما، بغض تركیده ی عده زیادی از هموطنان ماست كه از سال گذشته تاكنون گرفتار ظلم این منحرفین بیگانه پرست هستند اما به شما عرض می كنم دل قوی دارید كه ایران اسلامی قوی تر و پر بنیه تر از آن است كه این جیره خواران بی بی سی و صدای آمریكا بتوانند به آن صدمه ای جدی بزنند.
 
تاریخ ما نشان داده كه ایادی بیگانه همیشه در این كشور رسوا و طرد شده اند. این را به عنوان یك معلم كوچك تاریخ به شما نوید می دهم كه این تفاله های فرهنگ غربی ماند كف روی آب رفتنی هستند. این را تاریخ ایران به وضوح هرچه تمام تر به ما یادآوری می كند.
 
اجازه می خواهم نامم محفوظ بماند

ارادتمند


نوع مطلب : فرهنگی، 
برچسب ها : مبارز کلیپ، مبارزی، بسیج، شهید، ایران، مبارزان، مبارزتی، تی، الف، حفا، فارس، نیوز، شیعیان، شیعه نیوز، عکس، آقا، موسوی، خاتمی، دزد، مذهبی، سیاسی، اسلامی، فرهنگی، سپاه، جوان، جوان مبارز، سبز، موزیک اسلامی، دفاع مقدس،

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :