تبلیغات
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √ - دنیا چقدر كوچك است آقای ساركوزی!
 
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √
وما عدالت را زیر پای مستکبران و زیاده خواهان ذبح نمی کنیم مبارز تی √ ..........................................................
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : جوانِ مبارز
نظرسنجی
شما از چه راهی با گروه مذهبی مبارز تی آشنا شده اید؟پس از اعتصاب اعتراض مستمر كارگران فرانسوی به لایحه دولت ساركوزی برای افزایش سن بازنشستگی از 60به 62 سال و تبدیل تدریجی اعتراض‌ها به اغتشاش و آشوبگری خیابانی، نیكولا ساركوزی روز پنجشنبه 22 اكتبر در تلویزیون ظاهر شد و گفت (قریب به مضمون): « ما یك دموكراسی قدیمی هستیم و اجازه نمی‌دهیم عده‌ای با تهدید امنیت عمومی و آتش زدن خودروها در خیابان، نظر خود را به جامعه تحمیل كنند» ساركوزی این جمله را گفت و دلایل دستور خود برای استفاده از زور برای بازگشایی پالایشگاه نفت گراند بوتیس در جنوب شرقی را پاریس تشریح كرد.
 
حمله اوباش نفوذی در راهپیمایی بزرگ 25 خرداد به پایگاه حاوی اسلحه
(شمال میدان آزادی - غروب 25 خرداد 88)
از هفته پیش با اعتصاب كارگران پالایشگاه‌ها، توزیع بنزین در فرانسه دچار اخلال و صف های طویل خودروها در مقابل پمپ بنزین‌ها تشكیل شده است. 
به دنبال دستور ساركوزی برای استفاده از زور علیه كارگران اعتصابی، سران اتحادیه های كارگری و مطبوعات و احزاب چپ فرانسه، با اشاره به قانون اساسی و قوانین كارگری، اعتصاب كارگران را حق قانونی آنها عنوان می كنند و یادآوری می كنند دولت اجازه ندارد علیه كارگران اعتصاب كننده زور بكار ببرد. در مقابل مطبوعات و احزاب دست راستی، دستور ساركوزی را حق قانونی رئیس جمهور برای حفظ امنیت جامعه دانسته و به اتحادیه های كارگری یادآوری می كنند افراد شرور و آشوب طلب از تجمعات آنها سوء استفاده كرده و با آتش زدن خودروها و سطل های آشغال، امنیت و نظم عمومی را خدشه دار كرده اند...
پس از اعلام اولیه نتایج انتخابات سال پیش، طرفداران یكی از نامزده با دعوت وی به خیابانها آمدند و عده‌ای از اوباش از تجمع آنها سوء ‌استفاده كرده و سطل های آشغال، اتوبوسها، تاسیسات شهری و حتی بانكها را به آتش می‌كشیدند. 
در آن روزها به نفر دوم انتخابات گفته می‌شد دعوت هواداران معترض به خیابانها كار خطرناكی است و باعث سوء استفاده اوباش می شود اما ایشان گوش نمی داد و می‌گفت طبق اصل 27 قانون اساسی تجمع حق ماست. به ایشان گفته می شد طبق قانون، تجمع باید مجوز داشته باشد وقتی اوباش و آشوبگران از تجمع شما سوء استفاده می كنند، طبیعی است كه با تجمع شما مخالفت می شود. ضمناً اعتراض به نتیجه انتخابات، مسیر قانونی دارد و می توانید درخواست بازشماری صندوقها را بدهید و دلایل مستند خود برای مخدوش بودن نتیجه را به مرجع قانونی نظارت بر انتخابات ارایه دهید، اما نفر دوم انتخابات اعتراض از مسیر قانونی را قبول نمی كرد و آنقدر بر لجبازی خود ادامه داد تا فاجعه عاشورای 88 پدید آمد و نفر دوم انتخابات خود را تا ردیف مسعود رجوی و شقی ترین ضدانقلابها تنزل داد.
همان روزها كه اوباش تهران، از تجمع  طرفداران نامزد شكست خورده در انتخابات سوءاستفاده می‌كردند و تهران صحنه آشوب و ناامنی بود، همین جناب نیكلا ساركوزی با جدیت از همه معترضان خیابانی (چه معترضان واقعی به نتیجه انتخابات و چه اوباش آشوبگر) حمایت می كرد.
هنوز یكسال نشده كه آقای ساركوزی از اوباش و آشوبگر در عاشورای 88 تهران حمایت كرد و امروز، خود بر خلاف قوانین فرانسه و برای حفظ مصلحت كشورش، برای كارگران اعتصاب كننده چنگ و دندان نشان می دهد و معترضانی که مقاومت می کنند را به خاك و خون می‌كشد. باید به ایشان گفت: صبح بخیر آقای ساركوزی! دنیا چقدر كوچك است!


نوع مطلب : سیاسی، جامعه، اخبار عجیب، 
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :