تبلیغات
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √ - دانشجویان همدانی در مقابل مقبره استر و مردخای تجمع کردند
 
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √
وما عدالت را زیر پای مستکبران و زیاده خواهان ذبح نمی کنیم مبارز تی √ ..........................................................
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : جوانِ مبارز
نظرسنجی
شما از چه راهی با گروه مذهبی مبارز تی آشنا شده اید؟
دانشجویان همدانی در مقابل مقبره استر و مردخای تجمع کردند
دانشجویان همدانی معترض به تهدید تخریب مسجدالاقصی با تجمع در مقابل مقبره استر و مردخای خواستار حذف عنوان زیارتگاه از سردر مقبره این قاتلان شدند.

به گزارش گروه دیده ور به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، ظهر امروز تجمع اعتراض‌آمیز دانشجویان دانشگاه‌های همدان نسبت به تهدید تخریب مسجدالاقصی برگزار شد.
در این تجمع که دانشجویان دانشگاه‌های آزاد، بوعلی سینا شرکت داشتند شعارهایی چون “دانشجو بیدار است “، “نصر من الله و فتح القریب “، “وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد “، “مسئول بی‌کفایت، استعفا، استعفا “، “حسین، حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست ” و “دانشجو بیدار است، از اسرائیل بیزار است ” سر داده شد.

جمعی از دانشجویان بسیجی نیز با پوشیدن کفن، شهادت را افتخار خود قلمداد می‌کردند و خواهان مقابله به مثل کردن تخریب “استر و مردخای ” در برابر تهدید صهیونیست مبنی بر تخریب مسجدالاقصی شدند.
در بین جمعیت بنرهایی با نوشته‌هایی چون “تخریب مسجدالاقصی=تخریب استرومردخای “، “اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود “، ‌ “کشتار ۷۷ هزار ایرانی به چه علت؟ “،حزب فقط حزب علی، رهبر فقط سیدعلی ” در دست تجمع‌کنندگان بود.
تجمع‌کنندگان خواهان خروج مقبره استر و مردخای از آثار ملی استان همدان شده و خواستار حذف عنوان زیارتگاه از سردر این مقبره شدند و بیان داشتند که تنها یک هفته به مسئولان فرصت می‌دهند تا در ارتباط با اجرایی شدن خواسته‌های آنان در خصوص مقبره استرو مردخای اقدام کنند.
تجمع‌کنندگان تأکید کردند که در صورت عدم جامه عمل پوشیدن خواسته آنان در این رابطه هفته آینده با جمع کثیرتری شامل دانشجویان، طلاب، روحانیون و اقشار دیگر مردم تجمع وسیع‌تری خواهند داشت.
در این برنامه یکی از دانشجویان بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی در محکومیت تهدید رژیم صهیونیستی به تخریب مسجدالاقصی قرائت کرد.
در این بین دانشجویی قصد داشت عنوان “زیارتگاه ” را با رنگ از تابلوی مقبره استر و مردخای حذف کند که پلیس حاضر در مراسم مانع این کار شد.
سپس یکی از دانشجویان فعال بسیجی در این تجمع عنوان داشت: در حالی که می‌گویند این مکان از آثار میراث فرهنگی است، اکنون متولی این مقبره یک یهودی است که در بازدیدها اذهان افراد بازدیدکننده را از حقایق منحرف می‌کند و باید این مکان زیر نظارت اداره اوقاف یا سازمان میراث فرهنگی قرار گیرد.
وی تصریح کرد: مسئولان استان بدانند که ما بسیجیان دانشجو تنها یک هفته برای ترتیب اثر به خواسته‌های دانشجویان مهلت می‌دهیم و گرنه پس از پایان این مهلت به صورت جدی با حضور طلاب، دانشجویان و مردم اقدام خواهیم کرد.
در پایان تجمع‌کنندگان با آتش پرچم رژیم صهیونیستی به عزاداری و سینه‌زنی پرداخته و دعای فرج خواندند.


نوع مطلب : اجتماعی، فرهنگی، جامعه، 
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :