تبلیغات
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √ - رؤیای بسیار عجیب علامه امینی درباره شمر
 
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √
وما عدالت را زیر پای مستکبران و زیاده خواهان ذبح نمی کنیم مبارز تی √ ..........................................................
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : جوانِ مبارز
نظرسنجی
شما از چه راهی با گروه مذهبی مبارز تی آشنا شده اید؟علامه امینی تعریف كرده است كه: «مدتها فكر می كردم كه خداوند چگونه «شمر»(ملعون) را عذاب می كند؟ و جزای آن تشنه لبی و جگر سوختگی حضرت سیدالشهدا(ع) را چگونه به او می دهد؟ تا این كه شبی در عالم رویا دیدم كه امیرالمؤمنین(ع) در مكانی خوش آب و هوا، روی صندلی نشسته و من هم خدمت آن جناب ایستاده ام، در كنار ایشان دو كوزه بود، فرمود: این كوزه ها را بردار و برو از آنجا آب بیاور و اشاره به محلی فرمود كه بسیار باصفا و با طراوت بود، استخری پرآب و درختانی بسیار شاداب در اطراف آن بود كه صفا و شادابی محیط و گیاهان قابل بیان و وصف نیست. كوزه ها را برداشته و رو به آن محل نهادم آنها را پرآب نموده حركت كردم تا به خدمت امیرالمومنین(ع) باز گردم. ناگهان دیدم هوا رو به گرمی نهاده و هر لحظه گرمی هوا و سوزندگی صحرا بیشتر می شد، دیدم از دور كسی به طرف من می آید و هرچه او به من نزدیكتر می شد هوا گرمتر می شد گویی همه این حرارت از آتش اوست، در خواب به من الهام شد كه او شمر، قاتل حضرت سیدالشهدا(ع) است، وقتی به من رسید دیدم هوا به قدری گرم و سوزان شده است كه دیگر قابل تحمل نیست، آن ملعون هم از شدت تشنگی به هلاكت نزدیك شده بود، رو به من نمود كه از من آب بگیرد، من مانع شدم و گفتم: اگر هلاك هم شوم نمی گذارم از این آب قطره ای بنوشد.
حمله شدیدی به من كرد و من ممانعت می نمودم، دیدم اكنون كوزه ها را از دست من می گیرد لذا آنها را به هم كوبیدم، كوزه ها شكسته و آب آنها به زمین ریخت چنان آب كوزه ها بخار شد كه گویی قطره آبی در آنها نبوده است، او كه از من ناامید شد رو به استخر نهاد، من بی اندازه ناراحت و مضطرب شدم كه مبادا آن ملعون از آب استخر بیاشامد و سیراب گردد، به مجرد رسیدن او به استخر، آب استخر خشك شد چنان كه گویی سالها است یك قطره آب در آن نبوده است. درختان هم خشك شده بودند او از استخر مأیوس شد و از همان راه كه آمده بود بازگشت، هرچه دورتر می شد، هوا رو به صافی و شادابی و درختان و آب استخر به طراوت اول بازگشتند، به حضور امیرالمؤمنین(ع) شرفیاب شدم، فرمودند:
خداوند متعال این چنین آن ملعون را جزا و عقاب می دهد، اگر یك قطره آب آن استخر را می نوشید از هر زهری تلخ تر و هر عذابی برای او دردناك تر بود. بعد از این فرمایش از خواب بیدار شدم»(3)

1-البدایه النهایه، ج 8، ص 297
2-یادنامه علامه امینی ص 13 و 14
3-سرنوشت قاتلان شهدای كربلا، عباسعلی كامرانیان

نوع مطلب : نبوت و امامت، شیعه و سنی، ضرورت‏های انقلاب، جوانان و انقلاب، فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، بسیج، 
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :