تبلیغات
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √ - شبکه دو فرانسه مدعی شد: آینده سیاسی ایران از آن مشایی است
 
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √
وما عدالت را زیر پای مستکبران و زیاده خواهان ذبح نمی کنیم مبارز تی √ ..........................................................
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : جوانِ مبارز
نظرسنجی
شما از چه راهی با گروه مذهبی مبارز تی آشنا شده اید؟نام این برنامه که روزهای یکشبنه شب از شبکه دو فرانسه برگزار می شود telematin

نام دارد برنامه ای که با مجری گری ویلیام لیمرجی بر روی آنتن می رود؛ وی یکی از مشهورترین مجریان شبکه دو فرانسه محسوب می شود.
در این برنامه به چالش های پیش روی احمدی نژاد برای پیروزی همفکران وی در انتخابات ریاست جمهوری 92 پرداخته شد برنامه ای که از سوی مخاطبان آن بسیاز جذاب توصیف گردید.

در ابتدای برنامه ویلیام لیمرجی با طرح این سئوال که آیا می توان متصور بود که قشر احمدی نژاد دوباره در قدرت باقی بماند پاسخ میهان برنامه را که یک زن بود را جویا گردید. این خانم مدعی شد با توجه به حوادث پیش آمده پس از انتخابات ریاست جمهوری و حذف عملی اصلاح طلبان از صحنه سیاسی کشور نمی توان متصور شد که دوباره اصلاح طلبانی که ما از آنها خاطره داریم بر سر قدرت بیایند.

این میهمان برنامه در ادامه می گوید: پس رقابت اصلی بین اصولگرایان و حامیان احمدی نژاد است؛ اما نکته بارز در این رقابت سیاسی این است که احمدی نژاد توانسته است منویات خود را از طریق مشایی بیان و خود سکوت اختیار کند.

این منویات که از سوی مشایی بیان می شود در حقیقت خواسته و نوع نگرش احمدی نژاد که از زبان فرد دیگری بیان می شود.
در این میان مجری برنامه سئوال می کند چرا خود احمدی نژاد چنین مسائلی را بیان نمی کند که میهمان برنامه می گوید: احمدی نژاد به عنوان شخص اول اجرایی کشور معذورات خاصی داشته و همچنین نمی خواهد حمایت اصولگرایان مجلس را از دست بدهد پس بهتر است برای تضمین موفقیت حامیان و قشر سیاسی خود در آینده از طریق یک فردی به نام مشایی چنین موضوعاتی را بیان کند چون می تواند با این کار هم محبوبیت برای مشایی در بین جوانان و قشر خاص جامعه ایجاد کند و هم از حملات اصولگرایان سنتی مصون بماند.

به گزارش محرمانه نیوز-مجری برنامه در خاتمه از میهمان خود می پرسد شما فکر می کنید آینده این نبرد سیاسی چه شود : وی می گوید از آنجاییکه تاکنون مشایی با بیان موضوعات باب میل جامعه تاحدودی شناخته شده است و حرفهای متمایل به قشر روشنفکر جامعه را مطرح کرده می تواند در آینده سیاسی کشور نقش مهمی را ایفا کند.

نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :