تبلیغات
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √ - مهران مدیری هم به جمع کریم باقری و افتخاری پیوست
 
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √
وما عدالت را زیر پای مستکبران و زیاده خواهان ذبح نمی کنیم مبارز تی √ ..........................................................
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : جوانِ مبارز
نظرسنجی
شما از چه راهی با گروه مذهبی مبارز تی آشنا شده اید؟ اخیرا کلیپی از مجموعه طنزهای مهران مدیری وارد فضای مجازی و سایت ها شده است که همراه خود موجی از اعتراض و هیاهو و غوغا در بدنه سبز و جرس و پائین ترین تا بالاترین به راه انداخته است.
  
فیلم تازه منتشر شده مدیری، طنزی از برنامه های ماهواره ای است که چهره واقعی مهمانان و ادبیات مجریان و فساد  دست اندرکاران  این شبکه ها را مورد توجه قرار داده  و در روایتی طنز آلود آنها را به نقد جدی کشیده است.
  
نکته مهم این است که در چند روز اخیر که این فیلم در شبکه های مجازی منتشر شده،  موجی از اعتراضات و فحاشی ها علیه مهران مدیری به راه افتاده است و وی به شیوه ناجوانمردانه ای مورد هتک و حتی تهدید واقع شده است.

گروه مذهبی مبارز تی

 

 

گرچه یکی از نزدیکان مدیری تلاش کرد، این فیلم را بی ارتباط به فتنه سال گذشته نشان دهد، اما حامیان وطنی فتنه و غوغاسالار شبکه های ماهواره را راضی نکرد و کار تا آنجا پیش رفت که قرار شد فیلم قهوه تلخ مدیری با هدف ضربه زدن مالی به وی به تیراژ بالائی کپی و توزیع شود.
  
این ماجرا توسط رسانه ها و افرادی صورت گرفت که تا چند ماه پیش به غلط مهران مدیری را قهرمان مبارزه با سانسور می خواندند و در سایت ها و شبکه های اجتماعی گوناگون از جمله فیس بوک، فرند فیدز، کلوب و بالاترین تبلیغات سنگینی برای «قهوه تلخ» می کردند.
  
اما یکباره مدیری از یک قهرمان ملی بودن به زیر کشیده شد و تا آنجا که نوشتند: حالا آقای مهران مدیری که با ساختن قهوه تلخ قهرمان شد، باید بداند که فاصله سقوط از قهرمانی به خیانت یک نیش قلم، یا یک پلان در مقابل دوربین بیش نیست. و یا " به هر حال این فیلم هجو، دم خروسی برای قسم حضرت عباس كسانی است كه ادعا می كردند مدیری نسبتی با رژیم ندارد."
  
و به این ترتیب مهران مدیری هم کنار افتخاری و دیگر هنرماندانی رفت که چندی پیش به دلیل دفاع از نظام و انقلاب مغضوب جریان فتنه قرار گرفتند.
  
مدیری چند روزی است که به خاطر یک فیلم انتقادی از شبکه های ماهوارهای ضدانقلاب  به باد فحاشی و هتاکی گرفته می شود. به طور نمونه نوشتند: از دید یک ایرانی بی خیال و نون به نرخ روز خور ،بله مهران مدیری کارگردانی است که در چهارچوب جمهوری اسلامی ایران فیلم میسازد، اما اگه انسانی بخصوص اگر از قشر فرهنگی هم باشد به اندازه یک ارزن به عدالت و انسانیت معتقد باشد بجای کارگردان شدن در نظامی که افکار عقاید خویش را به او دیکته میکند میتواند برود یک شغل دیگری انتخاب کند تا مجبور نشود برای امرا معاش و یا پیشرفت به سیاهی بگوید روشنایی!"
  
و یا اینکه برای ضربه زدن به منافع اقتصادی فیلم قهوه تلخ هم قسم شدند: "آقای مهران مدیری مردم عاشق چشم و ابروی شما نیستند، اگر سی دی های شما را کپی نمی کنند... در ایران هم حق کپی رایت نداریم...مردم به احترام همراهی نکردن شما با دولت جمهوری اسلامی سی دی های شما را تاکنون کپی نکردند...ا ما از ما نخواه که بر عهد خود وفادار بمانیم... زمانیکه شما اقلیت و مردم ایران را که مجبور به ترک خاکشان شدند به تمسخر گرفته ای. به هرحال یادتان باشد که عهد را شکستید... و حقی ندارید اعتراض کنید اگر مردم از این پس "جان من" های شما را ندیده بگیرند و کارهای ویدویی شما را کپی کنند."
  
این جماعت همان کسانی هستند که چند ماه پیش نیز کریم باقری را به دلیل فوتبال بازی کردن با رئیس جمهور و منتخب مردم مورد حمله قرار دادند و وی را یک وطن فروش خواندند. همان ها که به خاطر روبوسی علیرضا افتخاری با رئیس جمهور، وی و خانواده اش را مورد حمله و ضرب و شتم رسانه ای و فیزیکی قرار دادند.
  
با مهران مدیری نیز همان کردند که با یاران و همکاران هنرمند سابقش کردند و صد البته که جز این انتظاری نمی رفت. این اوباش سیاسی و مجازی که برای اعلام مخالفت و انتقاد منطقی به لکنت زبان می افتند و جز آتش زدن سطل زباله، کار دیگری در کارنامه افتخارات خود ندارند، برای هرکس تنها یک ارزش مصرفی قائلند. هر کس اهداف ما را دنبال کند و با ما باشد، مورد حمایت است و هر کس نخواست و با ما نبود باید حذف شود. چه با بمب و ترور فیزیکی و چه ترور شخصیتی و هتک حرمت و آبرو. این است سرنوشت افرادی که بی اعتنا به هویت و اعتبار خود، خرده اعتراض و انتقادشان از عملکرد برخی مسئولین را به جریان فاسد سبز پیوند می زنند.


نوع مطلب : فرهنگی، مذهبی، بسیج، 
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :