تبلیغات
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √ - هشدار: جمعیت شیعیان جهان کم خواهد شد
 
گروه سیاسی مذهبی مبارز تی √
وما عدالت را زیر پای مستکبران و زیاده خواهان ذبح نمی کنیم مبارز تی √ ..........................................................
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : جوانِ مبارز
نظرسنجی
شما از چه راهی با گروه مذهبی مبارز تی آشنا شده اید؟ جمعیت مسلمانان جهان در حال حاضر که در سال 2010 میلادی به سر می بریم 1.6 میلیارد نفر است، یعنی 23.4 درصد جمعیت کل جهان. این آمار در سال 1990 حدود 20 درصد بوده است.

جدید ترین بررسی های انجام شده نشان می دهد جمعیت مسلمانان جهان در سال 2030 میلادی 2.2 میلیارد نفر یعنی 26.4 درصد خواهد شد.

این بررسی ها همچنین نشان می دهد در سال 2030 میلادی جمعیت کشور پاکستان از جمعیت کشور اندونزی که در حال حاضر با 256 میلیون نفر پرجمعیت ترین کشور مسلمان جهان به شمار می رود، بیشتر خواهد بود.
 گروه سیاسی مذهبی مبارز تی
در گزارش منتشر شده که نتیجه این بررسی ها بوده، در سال 2030 میلادی جمعیت مسلمانان در ایالات متحده آمریکا 6.2 میلیون نفر خواهد بود و این به معنی آن است که در آن سال جمعیت مسلمانان حتی از یهودیان آمریکا نیز بیشتر خواهد بود.

این گزارش که "آینده جمعیت مسلمانان جهان" نام دارد، در ادامه می افزاید: جمعیت افغانستان تا سال 2030 میلادی به شدت افزایش خواهد یافت و در آن زمان به 50 میلیون نفر خواهد رسید. جمعیت موجود در سرزمین های اشغالی که در حال حاضر 1.3 میلیون نفر است نیز در سال 2030 میلادی به 2.1 میلیون نفر افزایش خواهد یافت.

بر اساس نتایج این بررسی ها، کشور نیجریه که سال هاست از درگیری میان مسلمانان و مسیحیان رنج می برد، در سال 2030 میلادی شاهد بیشتر بودن جمعیت مسلمانان باشد. جمعیت مسلمانان در فرانسه نیز از 4.7 به 6.9 میلیون نفر و در انگلیس از 2.9 به 5.2 میلیون نفر افزایش خواهد یافت.

اما در آلمان که در حال حاضر 4.1 میلیون مسلمان وجود دارد، در سال 2030 میلادی به 5.5 میلیون نفر خواهد رسید. در مجموع قاره اروپا طی 20 سال آینده شاهد رشد 8 درصدی جمعیت مسلمانان خواهد بود.

گزارش "آینده جمعیت مسلمانان جهان" در ادامه می نویسد: پیش بینی می شود در سال 2030 میلادی مسلمانان سنی مذهب حدود 87 درصد جمعیت مسلمانان جهان را تشکیل دهند و مابقی شیعه باشند. علت کاهش جمعیت شیعیان تا آن سال، کاهش رشد جمعیتی و زاد و ولد در ایران به عنوان بزرگ ترین کشور شیعی جهان، خواهد بود.

نوع مطلب : ضرورت‏های انقلاب، جوانان و انقلاب، شیعه و سنی، نبوت و امامت، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، سلامتی، اقتصادی، مذهبی، عصر ما، بسیج، علمی، جامعه، ادیان، 
برچسب ها : شیعه ها، مسلمان، کاهش جمعیت شیعیان جهان، هشدار جدی،

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :